Červen 2015Slintající královna savany

21. června 2015 v 13:12 Psáno jednou tužkou
"My ľudia sa ukladáme k spánku nie vždy v najideálnejších podmienkach
a nevyzeráme pri tom tak roztomilo, ako tieto rozkošné žirafy."

Když jsem měl 20 let, myslel jsem si, že můj otec je idiot...

21. června 2015 v 9:53 Psáno jednou tužkou
Třetí neděli v červnu se nejen v Americe slaví Den otců. U nás se tomuto svátku nijak veliká pozornost nevěnuje. Plno lidí pořád neví, že něco takového existuje. Jak to vlastně s tímto svátkem je? Má Den otců vůbec nějaký smysl nebo to je jenom ztráta času?Každý dárce krve je hrdina!

14. června 2015 v 15:00 Psáno jednou tužkou
Slovo hrdina se v dnešní době stalo běžným označením. Ve zprávách se každou chvilku vyskytne nějaký hrdina. Kdo to ale vlastně hrdina je? Voják? Superman? Každý vidí hrdinu v někom jiném. Malé dítě vidí hrdiny v pohádkových a nadpřirozených postavách jako je třeba Spiderman. Starý člověk zase ve vojenském veteránovi. Záleží na věku, pohlaví a žebříčku hodnot každého člověka.

Proč je super mít blog...

7. června 2015 v 19:36 Psáno jednou tužkou

Klidně bych si dovolila tvrdit, že naše společnost vidí blogování negativně. Při vyslovení pojmu blog se začne chytat za hlavu. Proč? Protože si hned představí růžové deníčky puberťaček. Už to tak bude, že blogování je holt s růžovou vlnou spjato. Ale tak co :) ... Ono vlastně jakékoliv blogování může být užitečné k rozkvětu nejednoho člověka :)

Proč je pes nejlepší...

7. června 2015 v 15:48 Psáno jednou tužkou
Máte doma hafana? Já jo:) Mám ho 4 roky. Ta doba mě hodně poznamenala a život bez něj si nedokážu představit. Je to ten nejlepší společník. Ne nadarmo se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka. A co je na psech tak super? :)

Hvězdy nám (ne)přály Eda Sheerena

1. června 2015 v 16:29 Tři tečky
Už jste podlehli kouzlu Eda Sheerana? Upřímně, já teda vůbec. Ba naopak. Ty jeho písničky slýchám skoro všude a pořád dokolečka. Až to pěkné není. Když to tak vezmu kolem dokola, většinou nepatřím do masy fanoušků někoho či něčeho, co je zrovna v kurzu. Ono je totiž něco zrovna in a cool a člověk to má na očích (v tomto případě na uších) tak často, až mu to začne vylézat i ušima. A já to tak mám i s tímto zpěvákem. Dneska mi však youtube vyjelo jednu pro mě neznámou písničku. Co si bude říkat - takovej pomalej slaďák zpívanej klukem. Jen jsem pak valila oči, když jsem tam uviděla jméno interpreta. Což je dobré znamení - přeci jenom existuje nějaká méně hraná a příjemná písnička i od něj... a dovolím si říct, že právě tato All Of The Stars je lepší než jeho všechny hity dohromady :)