Tři tečky

Čtenářská výzva 2016

6. února 2016 v 19:54
Rok se s rokem sešel a na databáziknih.cz přišla nová Čtenářská výzva. Ovšem pozor, tentokrát se stala oficiální součástí serveru - kdo tam chodí, ví o čem mluvím :) Stejně jako loni, tak i letos se výzvy účastním...

Hvězdy nám (ne)přály Eda Sheerena

1. června 2015 v 16:29
Už jste podlehli kouzlu Eda Sheerana? Upřímně, já teda vůbec. Ba naopak. Ty jeho písničky slýchám skoro všude a pořád dokolečka. Až to pěkné není. Když to tak vezmu kolem dokola, většinou nepatřím do masy fanoušků někoho či něčeho, co je zrovna v kurzu. Ono je totiž něco zrovna in a cool a člověk to má na očích (v tomto případě na uších) tak často, až mu to začne vylézat i ušima. A já to tak mám i s tímto zpěvákem. Dneska mi však youtube vyjelo jednu pro mě neznámou písničku. Co si bude říkat - takovej pomalej slaďák zpívanej klukem. Jen jsem pak valila oči, když jsem tam uviděla jméno interpreta. Což je dobré znamení - přeci jenom existuje nějaká méně hraná a příjemná písnička i od něj... a dovolím si říct, že právě tato All Of The Stars je lepší než jeho všechny hity dohromady :)

Přijdeš k tomu stromu?

12. května 2015 v 20:12
Začínám přicházet na chuť cover verzím. Jeden takový povedený cover je z Hunger Games.
Možná by mohla tato předělávka konkurovat originálu, co? ;)

Čtenářská výzva 2015

14. dubna 2015 v 16:15
Snad oprvé se na databáziknih.cz objevil nápad se čtenářskou výzvou. Taková hezká inspirace, jak si najít knížku ke čtení. Proto jsem se rozhodla do ní zapojit :)
 
 

Reklama